Шобат: Важно да се медијски радници синдикално организују
Медијски радници се морају више борити за своја права, боље услове рада и веће плате, поручио је данас новинарима у Бањалуци предсједник Синдиката медија и графичара Републике Српске Никола Шобат. „Просјечне плате у овој области [опширније]