Побољшати материјални положај радника у Српској
Предсједник Владе Републике Српске разговарао је данас у Бањој Луци са предсједницом Савеза синдиката Републике Српске Ранком Мишић. Током састанка, разговарано је о модалитетима за даље унапређење положаја запослених у Републици Српској, и у јавном [опширније]