Синдикалци страхују од новог удара на јесен
Од почетка пандемије вируса корона у Српској без посла је остало око 9.000 радника, док је у истом периоду запослено 7.500 лица. Директор Завода за запошљавање РС Мирослав Вујичић рекао је да је од 19. [опширније]