Никола Шобат поново на челу Синдиката медија и графичара РС
Скупштина Синдиката медија и графичара Републике Српске реизабрала је 12.6.2021. године у Бањалуци Николу Шобата за свог предсједника. Шобат је у други мандат изабран једногласно и обављаће функцију предсједника у наредне четири године. – Желим [опширније]