Iznosi najnižih plata u Srpskoj se moraju povećati s ciljem bolje zaštite prava zaposlenih
Iznosi najnižih plata u Republici Srpskoj se moraju povećati s ciljem bolje zaštite prava zaposlenih, kako svi radnici ne bi radili za minimalac, poručila je danas predsjednica Saveza sindikata Republike Srpske Ranka Mišić. Mišićeva je [opširnije]