Šobat: Važno da se medijski radnici sindikalno organizuju
Medijski radnici se moraju više boriti za svoja prava, bolje uslove rada i veće plate, poručio je danas novinarima u Banjaluci predsjednik Sindikata medija i grafičara Republike Srpske Nikola Šobat. „Prosječne plate u ovoj oblasti [opširnije]