“ Opšti kolektivni ugovor je nužnost za Republiku Srpsku “ , predsjednica Republike Srpske Željka Cvijanović nakon sastanka u Domu sindikata u Banjaluci
Danas je u Domu sindikata u Banjaluci održan sastanak predsjednice Saveza sindikata Republice Srpske Ranke Mišić sa saradnicima i predsjednice Republike Srpske Željke Cvijanović. Nakon sastanka na konferenciji za novinare izraženo je zadovoljstvo obje strane [opširnije]