Radnicima ŠG „Vrbanja“ Kotor Varoš isplaćena novembarska plata – štrajk upozorenja prekinut
Radnicima Šumskog gazdinstva „Vrbanja“ Kotor Varoš juče u poslijepodnevnim časovima isplaćena je plata za novembar mjesec 2025. godine i potpisan je Sporazum kojim je definisano da plata za decembar mjesec bude isplaćena do kraja ovog [opširnije]