Petrović i Selak razgovarali o položaju zaposlenih u pravosudnim institucijama
Predsjednik Sindikata pravosuđa Republike Srpske Siniša Petrović, sa saradnicima, razgovarao je juče u Banjaluci sa ministrom pravde Republike Srpske Goranom Selakom. Na sastanku su otvorena važna pitanja za zaposlene u pravosudnim institucijama. Razgovarano je o [opširnije]