Sindikalci strahuju od novog udara na jesen
Od početka pandemije virusa korona u Srpskoj bez posla je ostalo oko 9.000 radnika, dok je u istom periodu zaposleno 7.500 lica. Direktor Zavoda za zapošljavanje RS Miroslav Vujičić rekao je da je od 19. [opširnije]