Konferencija „Zdravlje iznad svega!“ – „ Bezbjednost i zdravlje na radu u vrijeme pandemije covid-19 „ Teslić, Hotel Kardial 25-26. avgust 2020.
Povodom obilježavanja 28.godina svoga rada i djelovanja, Savez sindikata Republike Srpske organizuje dvodnevnu konferenciju „Zdravlje iznad svega!“ o „Bezbjednosti i zdravlju na radu za vrijeme pandemije COVID-19 koja će se održati u Tesliću 25-26.avgust 2020. [opširnije]