Ispravljena nepravda prema radnicima „Željeznica Republike Srpske“ a.d. Doboj
Šest radnika „Željeznica Republike Srpske“ a.d. Doboj, a koji su članovi Saveza sindikata i Sindikata saobraćaja i veza Republike Srpske, trpilo je diskriminaciju od maja prošle do maja ove godine. Naime, poslodavac je radnicima isplaćivao [opširnije]