Branko Zelenović razgovarao sa Lazarom Prodanovićem

Predsjednik Sindikata lokalne samouprave, uprave i javnih službi Republike Srpske Branko Zelenović i zaposleni u Regionalnom sindikalnom centru Zvornik održali su danas radni sastanak u Opštini Bratunac sa načelnikom Lazarom Prodanovićem. Sastanku je prisustvovao šef kabineta Draško Stevanović.

Predsjednik Sindikata lokalne samouprave, uprave i javnih službi Republike Srpske Branko Zelenović upoznao je načelnika sa aktivnostima granskog Sindikata, organizacijom, kao i informacijama oko pregovora za potpisivanje novog kolektivnog ugovora za zaposlene u lokalnoj samoupravi.
Načelnik Opštine Lazar Prodanović upoznao je prisutne sa radom opštine, poštovanju radničkih prava, isplate plata i naknada, koja se poštuju u zakonskim okvirima.