Радници бијељинског “Водовода” своја права оствариће путем Службе за бесплатну правну помоћ Савеза синдиката Републике Српске
Радници АД „Водовод и канализација“ Бијељина своја права потражиће судским путем, уз помоћ Правне службе Савеза синдиката Републике Српске. Како до сада није постигнуто заједничко рјешење са Управом Друштва, чланови Синдикалне организације бијељинског „Водовода“ су [опширније]